Fiat Scudo

2.0 MultiJet 140PK Dubbel Cabine AC-NAV-glaslook

Aanschafprijs € 26.560 incl. BTW

Kies een bedrag tussen € 0 en € 17.966.

Je leasebedrag is € 21.950. Je betaalt € 4.610 aan BTW. Aanvullende aanbetaling is € 0.

Kies een bedrag tussen € 0 en € 3.984.

In hoeveel maanden wil je aflossen?
Per maand 385
Je huidige auto inruilen?
Liever even overleggen met ons?

We staan voor je klaar!

Onze klanten beoordelen ons met een

9.6/10

24 beoordelingen

9.6/10

24 beoordelingen

9.6/10

24 beoordelingen

  • Je wordt eigenaar van de auto
  • Fiscaal belastingvoordeel
  • Geen jaarcijfers nodig
  • Ook voor startende ondernemers
Beschrijving
Overzicht
  • Kilometerstand140.657 km
  • Eerste registratiesep 2022
  • Bouwjaar2022
  • TransmissieHandgeschakeld
  • Vermogen144 pk (106 kW)
  • AfmetingenL3H1
  • Laadvermogen1.285 kg
  • KentekenVRZ-51-X
Model
  • MerkFiat
  • ModelScudo
  • Type2.0 MultiJet 140PK Dubbel Cabine AC-NAV-glaslook
  • CategorieBedrijfswagen
  • CarrosserievormBestelauto
  • Aantal deuren5
  • Modelreeksvan 2022 tot 2024
  • KleurArtense grijs
Technische specificaties
  • TransmissieHandgeschakeld (6 versnellingen)
  • Topsnelheid170 km/h
  • Acceleratie (0-100 km/h)13 s
  • Massa ledig gewicht1.745 kg
  • Laadvermogen1.285 kg
  • GVW3.030 kg
  • Max. trekgewicht (geremd)2.500 kg
  • Max. trekgewicht (ongeremd)750 kg
Aandrijflijn
  • BrandstofsoortDiesel
  • Cilinderinhoud1.997 cc
  • Aantal cilinders4
  • Vermogen106 kW (144 pk)
  • Koppel370 Nm
  • Tankinhoud69 l
  • AandrijvingVoorwielaandrijving
Maten
  • Lengte531 cm
  • Breedte192 cm
  • Wielbasis328 cm
  • VerlengdL3
  • VerhoogdH1
  • Lengte laadruimte170 cm
  • Hoogte laadruimte140 cm
  • Inhoud laadruimte4.000 l
Interieur
  • CabineDubbele cabine
  • Aantal zitplaatsen5
  • InterieurkleurBekleding stof: grijs met zwart
  • BekledingStof
Milieu en verbruik
  • CO₂-uitstoot195 g/km
  • EmissieklasseEuro 6d-TEMP
  • Verbruik7,4 l/100km
Onderhoud, historie en staat
  • Datum eerste registratie23 sep 2022
  • APK geldig tot23 sep 2026
  • Kilometerstand140.657 km
  • Aantal handzenders2
Financiële informatie
  • Vrijgesteld van BPMJa
  • Nieuwprijs€ 51.963
  • Motorrijtuigenbelasting€ 52 p/m
  • Bijtellingspercentage22%
Garantie
  • GarantieAutotrust Instap-pakket (3 maanden / 7.500 km)
Toelichting
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Bedrijfswagens met een datum eerste toelating tot en met 31-12-2024 zijn BPM-vrij indien u ondernemer bent. Ook in 2025 en daarna! Dus koopt u vanaf 2025  een bedrijfswagen die een eerste tenaamstelling heeft voor 1-1-2025 dan hoeft u geen (rest)BPM hierover te betalen. De belastingdienst noemt dit de overgangsregeling waarvan ondernemers gebruik kunnen maken.
https://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/nl/bpm/content/veranderingen-ondernemersregeling-bpm-bestelauto-2025



Rijden als nieuw? Dan is deze Fiat Scudo een fantastische buitenkans. Prille cijfers op de teller, piepjong ogend, verbluffend actueel in extra's en opties... Deze Fiat Scudo heeft het allemaal! Deze diesel heeft een handgeschakelde zesversnellingsbak. De schuifdeur bij het passagiersdeel is ook een voordeel: geen uitzwaaiende portieren en een royale instap. In deze Fiat profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas en verstelbare lendensteunen.

De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audiosysteem en ook het full map navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur en met spraak. Natuurlijk is de audio-installatie voorzien van DAB-ontvangst. De elektronische systemen in deze Fiat helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. Kilometers rijden met een exacte snelheid? Dan is de cruise control je vriend! In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. De uitrusting van deze Fiat is met buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.

Aan boord van deze Fiat houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Een belangrijk veiligheidssysteem in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die u een duidelijk signaal geeft wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. In deze Fiat vinden we verder een hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.

Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Fiat te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.

VERMELDE PRIJZEN ZIJN EX. BTW TENZIJ ANDERS VERMELD. 

Uiteraard kunnen wij ook financial lease aanbieden. Tussentijds of geheel boetevrij inlossen is mogelijk!

Standaard afleverpakket:

De auto is gecontroleerd en voldoet aan alle APK eisen. Wij adviseren om binnen 2500km een onderhoudsbeurt te laten uitvoeren.

  • Volledige poetsbeurt
  • Tenaamstelling
  • Minimaal 6 maanden APK (anders nieuwe APK)
  • Technische basiscontrole en vloeistoffen op niveau brengen (geen beurt)
  • 3 maanden Autotrust instap garantie pakket (max. 7500km)
  • Bij alle voertuigen tot 12 jaar oud en max. 200000km.

 Uitgebreid afleverpakket:

  • Volledige poetsbeurt
  • Tenaamstelling
  • Minimaal 6 maanden APK (anders nieuwe APK)
  • Technisch uitgebreide controle
  • Grote beurt (olie, filters, controle en eventueel vervangen van overige slijtageonderdelen, interval 15000km)
  • 3 maanden Autotrust uitgebreid garantie pakket (max. 7500km)
  • Alleen mogelijk bij voertuigen tot 8 jaar oud en/of max 150000km.
  • Meerpijs: 995,- ex btw
Extra's
  • Meerprijs bezorgen: 125,- ex
  • Meerprijs extra sleutel: vanaf 150,- ex (verschilt per auto)
  • Meerprijs vervangen distributie: op aanvraag

Houd er rekening mee dat de auto’s die wij verkopen niet nieuw zijn. Het bekijken van de auto in persoon geeft u de kans om de algemene conditie, het interieur, de werking van de verschillende systemen en onderdelen, de staat van onderhoud en andere voor u belangrijke aspecten te beoordelen en te controleren. Bovendien kunt u tijdens uw bezoek eventuele vragen stellen en kunt u de auto testen door een proefrit te maken.  Bedankt voor uw interesse en we kijken ernaar uit om u te verwelkomen voor een bezichtiging.
U koopt een gebruikt product, slijtage onderdelen, niet af-fabrieks geleverde onderdelen en accessoires zijn ten allen tijde uitgesloten van garantie! Alle voertuigen ouder dan 12 jaar en/of met meer dan 200000km worden voetstoots geleverd zonder enige vorm van garantie of conformiteit.


Bezoekadres:
Rijksweg Noord 19
6102 BM ECHT
NEDERLAND

Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 8.00-17.00 uur.
Zaterdag: 9.00-13.00 uur.
Zon- en Feestdagen: gesloten.
Contact/videogesprek via Whatsapp of Facetime  is ook mogelijk.

Nous livrons également à l'étranger et pouvons préparer les documents d'exportation.

Wir liefern auch ins Ausland und können Exportdokumente erstellen.

*** Deze advertentie is onder voorbehoud van fouten, prijswijzigingen en / of tussentijdse verkoop ***

Trefwoorden: Grijs kenteken - Bedrijfswagen - Bedrijfsauto – Bedrijfsbus- bestelwagen - Dubbele Cabine - DC - Dubbel cabine - Servicewagen - Serviceauto - Open Laadbak - Pick-Up - Meubelbak - Bakwagen – gesloten – vries/koel – vriesauto – vrieswagen - Koelwagen - Koelauto - Kraan - Laadkraan - Kipper – kieper - Glasresteel - Resteel - Laadklep – laadlift- lift - klep - Bedrijfswageninrichting - Bedrijfsautoinrichting - 4 Motion - 4matic - 4X4 - L1H1 - L1H2 - L2H1 - L2H2 - L2H3 - L3H2 - L3H3 - L4H2 - L4H3 – L2 – L3- L4 – L5- H2 -H3 Dubbel lucht - Imperiaal - Schuifdeur - Trekhaak – imperial -  Servicebus - Personenbus - Groepsvervoer - Kombi - Combi - Passenger - Tourer – shuttle - Lang - Hoog – opbouw - Autotransporter - Luchtvering - Maxi - Dubbel cabine - Hiab - Palfinger - Atlas - Maxilift - Fassi - HMF - be trekker - Clixstar - Clickstar - Clixtar - Koelvries - Werkplaatsinrichting - Sortimo- Zijdeur - Schuifdeur- Dubbele schuifdeur – verhoogd - Verlengd
Opties

Onderscheidende opties

  • airco
  • bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • cruise control
  • lendesteunen (verstelbaar)
  • lichtmetalen velgen 17"
  • metaalkleur
  • navigatiesysteem full map
  • passagiersstoel
  • zijschuifdeur rechts

Overig

  • alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Apple Carplay/Android Auto
  • armsteun achter
  • armsteun voor
  • bandenspanningscontrolesysteem
  • bestuurdersairbag
  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • boordcomputer
  • Brake Assist System
  • buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • buitentemperatuurmeter
  • Camera
  • centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • DAB ontvanger
  • dimlichten automatisch
  • elektrische ramen voor
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • extra getint glas
  • grootlichtassistent
  • hill hold functie
  • houten vloer in laadruimte
  • Instructieboekjes aanwezig
  • Laadruimte-pakket
  • Mistlampen
  • mistlampen voor
  • multimedia-voorbereiding
  • Parkeersensoren achter
  • passagiersairbag
  • radio
  • regensensor
  • rijstrooksensor
  • spraakbediening
  • start/stop systeem
  • stuur verstelbaar
  • stuurwiel multifunctioneel
  • Trekhaak
  • tussenschot volledig
  • verkeersbord detectie
  • vermoeidheids herkenning
  • WiFi voorbereiding
  • zijwandbekleding laadruimte
Autobedrijf
Bankers Bedrijfswagens
  • Adres

    Rijksweg Noord 19

  • Plaats

    6102BM Echt

Bekijk alle voorraad van Bankers Bedrijfswagens

Vraag en antwoord

Kan ik een auto financieren die niet bij jullie op de website staat?

Dit is zeker mogelijk.

Wij bieden niet alleen financial lease voor auto’s die op onze website staan, maar je kunt ook een voorstel opvragen voor een auto die je elders hebt gezien. Je kunt altijd gratis een offerte opvragen, ook wanneer je een aanbieding hebt gekregen van een andere partij. Wij kunnen je nog steeds een concurrerend voorstel doen. Dat kun je hier doen.

Ik ben een starter, kan ik bij jullie een aanvraag doen voor een financial lease?

Ook startende ondernemers kunnen bij ons een auto leasen.

Natuurlijk zijn ook starters bij ons welkom. Wij begrijpen hoe prettig het is als je niet direct een grote investering hoeft te doen als startende ondernemer. Ook snappen we het belang van mobiliteit, juíst als je recent een bedrijf hebt opgericht. Het voordeel van leasen via In Lease Auto’s is dat je meestal geen jaarcijfers hoeft te overleggen. Dit betekent dat jij, als starter, gewoon een financial lease bij ons kunt aanvragen. Let er op dat je inschrijving minimaal 2 weken bij het KVK actief moet zijn (je inschrijfdatum).

Ik ben particulier, kan ik ook een financial lease aanvragen?

Helaas kunnen alleen ondernemers een financial lease aanvragen.

Financial lease is alleen geschikt voor de zakelijke markt. Ben je particulier en bijvoorbeeld in loondienst? Dan kun je helaas geen financial lease aanvragen.

Kan ik ook een tweedehands auto financieren?

Ja, een tweedehands auto kun je ook financieren.

Wij financieren auto’s tot 20 jaar.

Wat is een slottermijn?

Het slottermijn is het bedrag dat nog open staat aan het einde van de looptijd.

Een slottermijn is niet verplicht, maar zorgt er wel voor dat de maandlasten lager zijn. Over dit bedrag betaal je geen aflossing. Het slottermijn vertegenwoordigt het bedrag dat de auto ongeveer waard is aan het einde van de looptijd van het leasecontract.

Wat zijn de voordelen van financial lease?

Het grootste voordeel is dat je economisch eigenaar bent en hiermee direct kunt profiteren van fiscale voordelen.

Een greep uit de voordelen van financial lease;

  • Behoud van liquiditeit omdat je geen aanspraak doet op je eigen financiële middelen
  • Investerings- en renteaftrek
  • In één keer de btw terugvorderen (als je een btw-voertuig kiest en btw-plichtig bent)
  • Je bent niet gebonden aan een maximaal aantal kilometers
  • Afschrijving van de auto is fiscaal aftrekbaar

Meer achtergrond? Een uitgebreid overzicht van alle voordelen van financial lease vind je op financialleaseinfo.nl.

Financial lease voor de Fiat Scudo regelen?

Bij In Lease Auto’s vind je transparante en flexibele financial lease-oplossingen voor de Fiat Scudo. Als onafhankelijke tussenpersoon vergelijken wij meerdere leasemaatschappijen, zodat jij profiteert van de beste voorwaarden en maandlasten. Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek direct jouw mogelijkheden.

Hoe werkt het?

In het huidige aanbod is er voor ieder wat wils. Het complete & actuele aanbod vind je altijd op onze site. Staat jouw droomauto er niet tussen? Geen probleem, als je ons een kenteken geeft gaan we alsnog voor je aan de slag.

  1. Vind jouw droomauto, zoals deze Fiat Scudo
  2. Vraag de lease aan
  3. Wij gaan voor je bezig, meestal binnen een dag bericht
  4. Je nieuwe auto ophalen

Fiat Scudo

102pk L3 XL Airco Cruise CarPlay L3H1 Long Airco Cruise control

  • 79.982 km
  • 2023
  • € 15.549 incl. BTW
  • Handgeschakeld
  • Diesel
Veghel
Per maand € 225

Fiat Scudo

Combinato 9-persoons 1.6 MultiJet BTW vrij Stuurbekrachtiging | Groepsvervoer Passenger Kombi Combi Tourer Youngtimer !!

  • 104.688 km 1
  • 2007
  • € 7.950 marge
  • Handgeschakeld
  • Diesel
Albergen
Per maand € 142

Fiat Scudo

Scudo 1.5 Multijet 120PK L2 - 2022 - 64dkm - Navi - Camera - Airco

  • 64.834 km
  • 2022
  • € 19.238 incl. BTW
  • Handgeschakeld
  • Diesel
Amstenrade
Per maand € 279

Fiat Scudo

102PK L3H1 Airco Cruise Parkeersensoren Euro6 L3 Airco Cruise control

  • 105.416 km
  • 2023
  • € 13.189 incl. BTW
  • Handgeschakeld
  • Diesel
Veghel
Per maand € 191

Fiat Scudo

2.0 MultiJet 145PK L3H1 Schuifdeur L / R Nr. V175 | Airco | Cruise | Navi

  • 15 km
  • 2023
  • € 36.240 incl. BTW
  • Handgeschakeld
  • Diesel
Groningen
Per maand € 491

Fiat Scudo

145pk L2H1 Airco Cruise Parkeersensoren Euro6 L2 Airco Cruise control

  • 82.011 km
  • 2023
  • € 14.399 incl. BTW
  • Handgeschakeld
  • Diesel
Veghel
Per maand € 209