Citroën Ami

Citroen MY Ami Ami / Pre-order nu!

Aanschafprijs € 8.046 incl. BTW

Kies een bedrag tussen € 0 en € 5.443.

Je leasebedrag is € 6.650. Je betaalt € 1.396 aan BTW. Aanvullende aanbetaling is € 0.

Kies een bedrag tussen € 0 en € 1.207.

In hoeveel maanden wil je aflossen?
Per maand 109
Je huidige auto inruilen?
Liever even overleggen met ons?

We staan voor je klaar!

  • Je wordt eigenaar van de auto
  • Fiscaal belastingvoordeel
  • Geen jaarcijfers nodig
  • Ook voor startende ondernemers
Beschrijving
Overzicht
  • Kilometerstand1 km
  • Jaar2025
  • AandrijvingElektrisch
  • Vermogen8 pk (6 kW)
  • Accucapaciteit6 kWh
  • Actieradius75 km
  • Bouwjaar2025
Model
  • MerkCitroën
  • ModelAmi
  • TypeMY Ami
  • CategorieBrommobiel
  • Aantal deuren2
  • Modeljaar2020
Technische specificaties
  • AandrijvingElektrisch
  • Vermogen6 kW (8 pk)
  • AandrijvingAchterwielaandrijving
  • TransmissieAutomaat
  • Topsnelheid45 km/h
  • Wielbasis173 cm
  • Massa ledig gewicht395 kg
  • Accucapaciteit6 kWh
  • Laadtijd (0-100%)240 min
Interieur
  • BekledingKunstleer
Verbruik
  • Actieradius75 km
Historie en staat
  • Bouwjaar2025
  • Kilometerstand1 km
  • VerkoopstaatNieuw
Financiële informatie
  • Bijtellingspercentage17%
Garantie
  • BOVAG Garantie12 maanden
Identificatie
  • Referentienummer52671347
Overige informatie
  • Minimale laadtijd AC vanaf0
  • Minimale laadtijd AC tot100
Toelichting

Bij Janssen Van Kouwen begrijpen we hoe belangrijk gemoedsrust is bij de aankoop van een occasion. Daarom bieden we een uitgebreid afleverpakket aan voor slechts € 995. Naast de standaard 12 maanden garantie profiteert u met dit pakket van extra zekerheid. Uw occasion wordt grondig onder handen genomen met een uitgebreide onderhoudsbeurt, 12 maanden overdraagbare garantie, pechhulp in heel Europa, nieuwe APK, een kwaliteitscontrole op meer dan 100 punten, een gedetailleerde poetsbeurt en een complete interieur reiniging. Hiermee voorkomen we onverwachte onderhoudskosten gedurende het eerste jaar of de eerste 15.000 kilometer. 

Als ervaren familiebedrijf en officieel dealer van gerenommeerde merken zoals Opel, Citroën, Peugeot, Alfa Romeo, Jeep, Fiat, Lancia, Abarth en Fiat Professional, bieden we u een uitgebreid scala aan services. Naast verkoop, inkoop en onderhoud van personenauto's, premium auto's en bedrijfswagens, kunt u bij ons terecht voor financiering, leasing, schadeherstel en verhuur. Als erkend Stellantis dealer staan we garant voor kwaliteit en betrouwbaarheid.

Daarnaast kunt u bij ons ook terecht voor een vip-pas, onderhoudsabonnement, laadoplossing of verzekering. Informeer bij uw verkoopadviseur naar de mogelijkheden en kosten.

Kom langs in onze showroom in Hilversum en ontdek uw droomauto. Voor vragen, informatie of het plannen van een afspraak kunt u contact met ons opnemen via telefoon (035-2032919) of e-mail (info@janssenvankouwen.nl). We kijken ernaar uit u te verwelkomen bij Janssen Van Kouwen! Team JVK staat voor u klaar.

Opties

Exterieur

  • LED achterlichten
  • LED koplampen
  • panoramadak

Interieur & Comfort

  • kunstlederen bekleding

Overig

  • 1,8 kW boordlader
  • 220-V laadkabel (geïntegreerd in zijpaneel passagierszijde)
Autobedrijf
Janssen Van Kouwen Hilversum
  • Adres

    Oscar Romerolaan 21

  • Plaats

    1216TJ Hilversum

Bekijk alle voorraad van Janssen Van Kouwen Hilversum

Vraag en antwoord

Kan ik een auto financieren die niet bij jullie op de website staat?

Dit is zeker mogelijk.

Wij bieden niet alleen financial lease voor auto’s die op onze website staan, maar je kunt ook een voorstel opvragen voor een auto die je elders hebt gezien. Je kunt altijd gratis een offerte opvragen, ook wanneer je een aanbieding hebt gekregen van een andere partij. Wij kunnen je nog steeds een concurrerend voorstel doen. Dat kun je hier doen.

Ik ben een starter, kan ik bij jullie een aanvraag doen voor een financial lease?

Ook startende ondernemers kunnen bij ons een auto leasen.

Natuurlijk zijn ook starters bij ons welkom. Wij begrijpen hoe prettig het is als je niet direct een grote investering hoeft te doen als startende ondernemer. Ook snappen we het belang van mobiliteit, juíst als je recent een bedrijf hebt opgericht. Het voordeel van leasen via In Lease Auto’s is dat je meestal geen jaarcijfers hoeft te overleggen. Dit betekent dat jij, als starter, gewoon een financial lease bij ons kunt aanvragen. Let er op dat je inschrijving minimaal 2 weken bij het KVK actief moet zijn (je inschrijfdatum).

Ik ben particulier, kan ik ook een financial lease aanvragen?

Helaas kunnen alleen ondernemers een financial lease aanvragen.

Financial lease is alleen geschikt voor de zakelijke markt. Ben je particulier en bijvoorbeeld in loondienst? Dan kun je helaas geen financial lease aanvragen.

Kan ik ook een tweedehands auto financieren?

Ja, een tweedehands auto kun je ook financieren.

Wij financieren auto’s tot 20 jaar.

Wat is een slottermijn?

Het slottermijn is het bedrag dat nog open staat aan het einde van de looptijd.

Een slottermijn is niet verplicht, maar zorgt er wel voor dat de maandlasten lager zijn. Over dit bedrag betaal je geen aflossing. Het slottermijn vertegenwoordigt het bedrag dat de auto ongeveer waard is aan het einde van de looptijd van het leasecontract.

Wat zijn de voordelen van financial lease?

Het grootste voordeel is dat je economisch eigenaar bent en hiermee direct kunt profiteren van fiscale voordelen.

Een greep uit de voordelen van financial lease;

  • Behoud van liquiditeit omdat je geen aanspraak doet op je eigen financiële middelen
  • Investerings- en renteaftrek
  • In één keer de btw terugvorderen (als je een btw-voertuig kiest en btw-plichtig bent)
  • Je bent niet gebonden aan een maximaal aantal kilometers
  • Afschrijving van de auto is fiscaal aftrekbaar
Financial lease voor de Citroën Ami regelen?

Bij In Lease Auto’s vind je transparante en flexibele financial lease-oplossingen voor de Citroën Ami. Als onafhankelijke tussenpersoon vergelijken wij meerdere leasemaatschappijen, zodat jij profiteert van de beste voorwaarden en maandlasten. Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek direct jouw mogelijkheden.

Hoe werkt het?

In het huidige aanbod is er voor ieder wat wils. Het complete & actuele aanbod vind je altijd op onze site. Staat jouw droomauto er niet tussen? Geen probleem, als je ons een kenteken geeft gaan we alsnog voor je aan de slag.

  1. Vind jouw droomauto, zoals deze Citroën Ami
  2. Vraag de lease aan
  3. Wij gaan voor je bezig, meestal binnen een dag bericht
  4. Je nieuwe auto ophalen

Citroën Ami

2022 - 13.690 Km - AMG Brilliant Blue

  • 13.690 km
  • 2022
  • € 9.345 marge
  • Automaat
  • Elektrisch
Nieuwleusen
Per maand € 156

Citroën Ami

Dark Side | DAKSPOILER | PANORAMISCH OPEN DAK | SMARTPHONE HOUDER MET BLUETOOTH | UIT VOORRAAD LEVERBAAR!

  • 1 km
  • 2026
  • € 9.390 incl. BTW
  • Automaat
  • Elektrisch
Gouda
Per maand € 127

Citroën Ami

MY AMI PEPS | 100% Elektrisch | GRATIS Thuisbezorgd! | Panoramadak

  • 26 km
  • 2025
  • € 9.990 incl. BTW
  • Automaat
  • Elektrisch
Almkerk
Per maand € 135

Citroën Ami

Brommobiel MY AMI PEPS | 100% Elektrisch | GRATIS Thuisbezorgd! | Panoramadak

  • 15 km
  • 2025
  • € 9.990 incl. BTW
  • Automaat
  • Elektrisch
Almkerk
Per maand € 135

Citroën Ami

Brommobiel 5.5 kW | 2 Zits | Panoramadak | USB | LED | Openklapbare Ramen

  • 26.146 km
  • 2022
  • € 8.500 marge
  • Automaat
  • Elektrisch
Stadskanaal
Per maand € 142

Citroën Ami

2022 - 13.690 Km - AMG Brilliant Blue

  • 13.690 km
  • 2022
  • € 9.345 marge
  • Automaat
  • Elektrisch
Nieuwleusen
Per maand € 156