Mercedes-Benz A-Klasse

250e ** MULTIBEAM LED, PANO, LEDER, MEMORY, 19-inch LMV, 2-zone AIRCO, ACC ** UNFALLFREI ** ** INFORMEER OOK NAAR ONZE AANTREKKELIJKE FINANCIAL-LEASE TARIEVEN **

Aanschaf € 27.900 incl. BTW
Looptijd in maanden
€

Kies een bedrag tussen € 0 en € 18.873.

Je leasebedrag is € 23.058. Je betaalt € 4.842 aan BTW. Aanvullende aanbetaling is € 0.

€

Kies een bedrag tussen € 0 en € 4.185.

Je huidige auto inruilen?

€ 404 p/m

  • Geheel vrijblijvend, je zit nergens aan vast
  • Je wordt eigenaar van de auto
  • Je financiering is voertuigonafhankelijk, je kunt dus altijd een andere auto kiezen
  • Binnen 24 uur uitslag
Liever even overleggen met ons?

We staan voor je klaar!

Onze klanten beoordelen ons met een

9.6/10

24 beoordelingen

9.6/10

24 beoordelingen

9.6/10

24 beoordelingen

  • Je wordt eigenaar van de auto
  • Fiscaal belastingvoordeel
  • Geen jaarcijfers nodig
  • Ook voor startende ondernemers
Beschrijving
Overzicht
  • Kilometerstand36.690 km
  • Eerste registratiefeb 2021
  • Bouwjaar2021
  • BrandstofPlug-in hybride
  • TransmissieAutomaat
  • Gecombineerd vermogen218 pk (160 kW)
  • BTW/MargeBTW-voertuig
  • Kenteken09-HJ-03
Model
  • MerkMercedes-Benz
  • ModelA-Klasse
  • Type250e ** MULTIBEAM LED, PANO, LEDER, MEMORY,
  • CarrosserievormHatchback (5 drs)
  • Modelreeksvan nov 2022 tot jan 2024
  • KleurMountain Grau Metallic (donkergrijs metallic)
Technische specificaties
  • TransmissieAutomaat (8 versnellingen)
  • Topsnelheid225 km/h
  • Acceleratie (0-100 km/h)7,4 s
  • Wielbasis273 cm
  • Massa ledig gewicht1.600 kg
Aandrijflijn
  • BrandstofsoortHybride (benzine/elektrisch)
  • Cilinderinhoud1.332 cc
  • Aantal cilinders4
  • Vermogen (brandstofmotor)118 kW (160 pk)
  • Vermogen (elektrisch)42 kW (57 pk)
  • Vermogen (gecombineerd)160 kW (218 pk)
  • Koppel (gecombineerd)270 Nm
  • Tankinhoud35 l
  • AandrijvingVoorwielaandrijving
Interieur
  • Aantal zitplaatsen5
  • InterieurkleurAntraciet
  • BekledingLeder
Milieu en verbruik
  • CO₂-uitstoot0 g/km
  • Fijnstof uitstoot32 mg/km
  • EnergielabelA
  • Elektrische actieradius78 km
Onderhoud, historie en staat
  • Datum eerste registratie4 feb 2021
  • OnderhoudsboekjesAanwezig (dealer-onderhouden)
  • Kilometerstand36.690 km
  • Aantal sleutels2
  • Aantal handzenders2
Financiële informatie
  • Motorrijtuigenbelasting€ 93 - € 102 p/m
Garantie
  • Autotrust garantie6 maanden

Vraag en antwoord

Wat kost deze Mercedes-Benz A-Klasse per maand via financial lease?

Vanaf € 404 per maand bij een looptijd van 72 maanden, zonder aanbetaling en met een slottermijn van 15% van de aanschafprijs. Kies je 60 maanden, dan is het € 420 per maand (slottermijn maximaal 25%); bij 48 maanden € 440 (slottermijn maximaal 35%). Een lagere slottermijn verhoogt het maandbedrag, een aanbetaling verlaagt het. De bedragen zijn een indicatie op basis van onze actuele rente; met de calculator op deze pagina reken je jouw eigen combinatie door.

Wat doet een aanbetaling met het maandbedrag?

Met een aanbetaling van 10% (€ 2.790) daalt het maandbedrag bij 72 maanden naar € 350; met 20% (€ 5.580) naar € 296. Een aanbetaling is niet verplicht en mag oplopen tot 90% van de aanschafprijs. Je leent dan minder, dus je betaalt minder rente over de looptijd.

Is dit een btw-auto of een marge-auto, en wat betekent dat?

Dit is een btw-auto. De aanschafprijs is € 27.900 inclusief btw, dat is € 23.058 exclusief btw. De btw van € 4.842 financier je niet mee: die betaal je vooraf en vorder je terug via je btw-aangifte. Het leasebedrag is dus de prijs exclusief btw, min een eventuele aanbetaling.

Kan ik deze Mercedes-Benz A-Klasse als starter of zonder jaarcijfers leasen?

Meestal wel. Voor een eerste beoordeling volstaan het kenteken van de auto en je KvK-nummer; jaarcijfers zijn vaak niet nodig, ook niet voor starters. Je vraagt vrijblijvend een offerte aan, wij beoordelen de aanvraag doorgaans binnen een werkdag en nemen contact op als we nog iets nodig hebben.

Waar staat deze Mercedes-Benz A-Klasse en wie levert hem?

De auto staat bij De Duitse.Auto.Import in Biddinghuizen. Het autobedrijf levert de auto af en blijft je aanspreekpunt voor de auto zelf; wij regelen de financial lease. Je vraagt de offerte bij ons aan, na akkoord stemmen wij de levering met het autobedrijf af.

Bekijk alle voorraad van De Duitse.Auto.Import

Hoe zit het met de bijtelling van deze auto?

Deze auto rijdt (deels) elektrisch. De bijtelling voor een elektrische of hybride auto wijkt af van die voor benzine of diesel en hangt af van de cataloguswaarde en de datum van eerste toelating.

Kan ik een auto financieren die niet bij jullie op de website staat?

Dit is zeker mogelijk.

Wij bieden niet alleen financial lease voor auto’s die op onze website staan, maar je kunt ook een voorstel opvragen voor een auto die je elders hebt gezien. Je kunt altijd gratis een offerte opvragen, ook wanneer je een aanbieding hebt gekregen van een andere partij. Wij kunnen je nog steeds een concurrerend voorstel doen. Dat kun je hier doen.

Ik ben een starter, kan ik bij jullie een aanvraag doen voor een financial lease?

Ook startende ondernemers kunnen bij ons een auto leasen.

Natuurlijk zijn ook starters bij ons welkom. Wij begrijpen hoe prettig het is als je niet direct een grote investering hoeft te doen als startende ondernemer. Ook snappen we het belang van mobiliteit, juíst als je recent een bedrijf hebt opgericht. Het voordeel van leasen via In Lease Auto’s is dat je meestal geen jaarcijfers hoeft te overleggen. Dit betekent dat jij, als starter, gewoon een financial lease bij ons kunt aanvragen. Let er op dat je inschrijving minimaal 2 weken bij het KVK actief moet zijn (je inschrijfdatum).

Ik ben particulier, kan ik ook een financial lease aanvragen?

Ja, als particulier kun je gewoon een aanvraag doen.

Financial lease zelf is een zakelijke financieringsvorm. Doe je een aanvraag als particulier, dan wordt die opgepakt door Bank- & Geldadvies Nederland B.V., het moederbedrijf van In Lease Auto’s en aanbieder van consumptief krediet met AFM-vergunning. Je krijgt dan een voorstel voor een autofinanciering op je eigen naam, met een vaste rente en looptijd.

Kies in de aanvraag bij “Heb je een eigen bedrijf?” voor “Nee”. Wij regelen de rest en je zit nergens aan vast.

Kan ik ook een tweedehands auto financieren?

Ja, een tweedehands auto kun je ook financieren.

Wij financieren auto’s tot 20 jaar.

Wat is een slottermijn?

Het slottermijn is het bedrag dat nog open staat aan het einde van de looptijd.

Een slottermijn is niet verplicht, maar zorgt er wel voor dat de maandlasten lager zijn. Over dit bedrag betaal je geen aflossing. Het slottermijn vertegenwoordigt het bedrag dat de auto ongeveer waard is aan het einde van de looptijd van het leasecontract.

Wat zijn de voordelen van financial lease?

Het grootste voordeel is dat je economisch eigenaar bent en hiermee direct kunt profiteren van fiscale voordelen.

Een greep uit de voordelen van financial lease;

  • Behoud van liquiditeit omdat je geen aanspraak doet op je eigen financiële middelen
  • Investerings- en renteaftrek
  • In één keer de btw terugvorderen (als je een btw-voertuig kiest en btw-plichtig bent)
  • Je bent niet gebonden aan een maximaal aantal kilometers
  • Afschrijving van de auto is fiscaal aftrekbaar

Meer achtergrond? Een uitgebreid overzicht van alle voordelen van financial lease vind je op financialleaseinfo.nl.

Financial lease voor de Mercedes-Benz A-Klasse regelen?

Bij In Lease Auto’s vind je transparante en flexibele financial lease-oplossingen voor de Mercedes-Benz A-Klasse. Als onafhankelijke tussenpersoon vergelijken wij meerdere leasemaatschappijen, zodat jij profiteert van de beste voorwaarden en maandlasten. Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek direct jouw mogelijkheden.

Hoe werkt het?

In het huidige aanbod is er voor ieder wat wils. Het complete & actuele aanbod vind je altijd op onze site. Staat jouw droomauto er niet tussen? Geen probleem, als je ons een kenteken geeft gaan we alsnog voor je aan de slag.

  1. Vind jouw droomauto, zoals deze Mercedes-Benz A-Klasse
  2. Vraag de lease aan
  3. Wij gaan voor je bezig, meestal binnen een dag bericht
  4. Je nieuwe auto ophalen

Mercedes-Benz A-Klasse

A180 EDITION AMG-LINE 122PK LED NAVI CAMERA SFEERVERLICHTING AIRCO LMV PDC

  • 71.197 km
  • 2020
  • € 19.950 marge
  • Handgeschakeld
  • Benzine
WAALWIJK
Per maand € 356

Mercedes-Benz A-Klasse

BWJ 2021 | 250 e 161PK Bus Solution Luxury Lim. | PANO DAK | LEER | TREKHAAK | AMBIENT PAKKET | 2 X STOEL GEHEUGEN | CLIMA | NAVI | PDC 2X | FULL LED | STOELVERW | CRUISE |

  • 135.401 km 1
  • 2021
  • € 22.899 incl. BTW
  • Automaat
  • Hybride (benzine/elektrisch)
Hoogezand
Per maand € 332

Mercedes-Benz A-Klasse

Mercedes-Benz A-klasse 250 e Business Solution Luxury Limited, lederen sportint. Sfeerverlichting, camera, 1 e eigenaar, NL auto

  • 148.119 km 1
  • 2022
  • € 19.945 incl. BTW
  • Automaat
  • Hybride (benzine/elektrisch)
Schijndel
Per maand € 289

Mercedes-Benz A-Klasse

Mercedes-Benz A-klasse 180 Edition AMG Line Pano Camera Burmester Stoelverwarming LED

  • 29.205 km
  • 2022
  • € 28.795 marge
  • Automaat
  • Benzine
Amstelveen
Per maand € 481

Mercedes-Benz A-Klasse

250 e Business Solution Luxury / Keyless / Trekhaak (1.600KG) / Panodak / Camera / Elek. Stoelen /

  • 122.035 km 1
  • 2021
  • € 23.400 incl. BTW
  • Automaat
  • Hybride (benzine/elektrisch)
Emmeloord
Per maand € 339

Mercedes-Benz A-Klasse

Mercedes A-klasse 180 Business Solution FM nav / Camera / Half leder / LED

  • 90.960 km
  • 2021
  • € 20.995 incl. BTW
  • Handgeschakeld
  • Benzine
Roosendaal
Per maand € 304